Pobierz aplikację „Herito”, napisz recenzję, wygraj konkurs!

Od sierpnia kwartalnik „Herito” czeka na Was w AppStore i Google Play. By trafić do wszystkich ciekawych środkowoeuropejskiej kultury i zachęcić Was do nowej wersji czasopisma, pierwszy numer na urządzenia mobilne udostępniamy bezpłatnie.
„Herito” ma już prawie trzy lata, to dobry czas do podsumowań, dlatego zależy nam, by poznać Wasze opinie, obiecujemy wyciągnąć wnioski. Ponieważ za każdą pracę należy się nagroda, mamy też konkurs, zasady są proste.

By wziąć w nim udział, wystarczy pobrać aplikację „Herito”, a następnie podzielić się swoimi wrażeniami w krótkiej recenzji, której forma jest dowolna. Ciekawi jesteśmy Waszego zdania zarówno na temat treści czasopisma, jak i funkcjonalności jego cyfrowego wydania. Co najbardziej podoba Wam się w aplikacji, co warto ulepszyć? Jakiego rodzaju tekstów, tematów, autorów brakuje Wam w „Herito”, a co czytało się najlepiej?
Autorów trzech najciekawszych, wybranych przez jury prac nagrodzimy albumami wystawy Kartograf złowrogiej historii. Tara (von Neudorf),

Łukasz Galusek, fot. Natalia Wiernik

 zaś jej kurator i redaktor prowadzący „Herito”, Łukasz Galusek oprowadzi zwycięzców i zaproszonych przez nich gości po ekspozycji. Prezentacja transylwańskiego artysty będzie punktem wyjścia do rozmowy o osobliwościach Rumunii, której Łukasz Galusek jest znawcą. Jednocześnie opowie on o redakcyjnej kuchni naszego kwartalnika, którego monograficzny, rumuński numer ukaże się w przyszłym miesiącu. Prywatne zwiedzanie odbędzie się wieczorem, gdy Galeria jest już nieczynna, a więc w porze sprzyjającej podglądaniu rejestrowanych przez Tarę upiorów historii, polityki i religii.
Zapraszamy do udziału!

Więcej o wystawie
Film promocyjny
Zdjęcia z otwarcia

Tara von Neudorf na krakowskiej wystawie, fot. Natalia Wiernik


Na prace konkursowe czekamy do 13 października.

Prosimy o przesyłanie recenzji na adres: herito@mck.krakow.pl.

Wyniki zostaną ogłoszone do 21 października.

Wysłanie zgłoszenia jest jednoznaczne ze zgodą na publikację recenzji oraz przetwarzanie przez MCK danych osobowych na potrzeby konkursu.